Ми використовуємо кукі-файли, щоб надавати вам більш персоналізований сервіс. Наш сайт також використовує кукі-файли, які можуть включати також кукі-файли третіх сторін, що допомагають нам надавати цільову рекламу. Наш сайт включає в себе також кукі-файли третіх сторін. Якщо Ви бажаєте дізнатись більше про кукі-файли, які ми використовуємо та як їх вимкнути, будь ознайомтеся тут Cookie Policy.
Використовуючи далі наш сайт, Ви автоматично даєте згоду на використання кукі-файлів.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО
© Maserati S.p.A., Modena, Italy. Всі права захищені. Всі тексти, фотографії, малюнки, відео-та звукові файли на веб-сайтах Maserati захищені авторським правом та іншими законами про захист інтелектуальної власності. Веб-сайти також можуть містити зображення, авторські права на які належать третім особам. Заборонено копіювання та розповсюдження - повністю або частково - будь-яких матеріалів даного сайту без попередньої письмової згоди компанії Maserati S.p.A. (Viale Ciro Menotti 322, 41100 MODENA, Italy). При наявності такого дозволу при публікації слід явно вказувати джерело матеріалів. Зміни захищених авторським правом матеріалів і їх передача третім особам в будь-якій формі і будь-якими засобами також заборонені.

ТОВАРНІ ЗНАКИ
Maserati (логотип або назва) і тризуб (емблема) є зареєстрованими товарними знаками компанії Maserati S.p.A. Заборонено використання, зміна, скачування, копіювання або розголошення даних товарних знаків в будь-якій формі і будь-якими засобами без попередньої письмової згоди компанії Maserati S.p.A. (Viale Ciro Menotti 322, 41100 MODENA, Italy). При наявності такого дозволу для викачаних, скопійованих або переданих - повністю або частково - матеріалів з даного веб-сайту слід в явному вигляді повідомляти про те, що ці дії були дозволені правовласником.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Всі малюнки і технічні характеристики, наведені на даному веб-сайті, засновані на найбільш актуальних на момент публікації відомостях про автомобіль. Комплектація, технічні характеристики і стандартне обладнання автомобілів, що поставляються в Північну Америку, а також будь-яка інформація про них може відрізнятися від наведених тут даних. Компанія Maserati S.p.A залишає за собою право в будь-який час без попереднього повідомлення вносити будь-які зміни, включаючи зміни кольору, матеріалів і обладнання, але не обмежуючись ними.

Хоча компанія Maserati S.p.A. прагне забезпечити точність інформації, що публікується інформації, даний веб-сайт може містити технічні неточності та друкарські помилки. Компанія Maserati S.p.A. не несе ніякої відповідальності за будь-які неточності, помилки або пропуски на даному веб-сайті.

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Відповідно до італійського законодавчого декрету № 196 Від 30 червня 2003 року (Закон про захист персональних даних), доводимо до вашого відома, що персональні дані, добровільно надані вами в розпорядження компанії Maserati S.p.A. (Тут і далі «Компанія») через її торгову мережу або іншими шляхами, використовуються відповідно до застосовних італійським і європейським нормативним правовим актам, що регулюють захист персональних даних, а також відповідно до принципів конфіденційності, що мають центральне значення для діяльності Компанії.

1. ЦІЛІ ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Персональні дані, надані вами компанії Maserati S.p.A., її дочірнім компаніям і торгової мережі Maserati в Італії та за її межами, використовуються: (a) для організації та проведення презентацій, рекламних акцій і інших заходів; (B) для розсилки інформаційних та маркетингових матеріалів, включаючи буклети, рекламні матеріали і (або) пропозиції товарів і послуг, за допомогою пошти, мережі Інтернет, телефону, електронної пошти, SMS і MMS з Італії та інших країн (включаючи держави, що не входять в ЄС); така розсилка може здійснюватися компанією Maserati S.p.A. і юридичними особами, які керують нею, підконтрольними їй і (або) афілійованими з нею, а також фізичними особами або організаціями, пов'язаними договором з Maserati S.p.A. і (або) співпрацюють з Maserati S.p.A. тим чи іншим чином; (C) для проведення статистичних і маркетингових опитувань і досліджень, а також для аналізу смаку, переваг, звичок, потреб і пристрастей споживачів.

2. ПРОЦЕДУРИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Ваші персональні дані зберігаються і передаються за допомогою належних паперових, електронних і (або) ІТ-носіїв в рамках процедур, які відповідають цілям, зазначеним вище. У всіх випадках Компанія прагне гарантувати безпеку і конфіденційність даних.

3. НАДАННЯ ДАНИХ І НАСЛІДКИ ВІДМОВИ ВІД БУДЬ ДАНИХ
Тільки ви вирішуєте, надавати чи ні свої персональні дані Компанії. Проте, якщо ви відмовитеся надати свої дані і (або) надасте неточні і (або) неповні дані, то з певною ймовірністю:
- Компанія не зможе організовувати і проводити презентації, рекламні акції та інші заходи;
- Компанія не зможе надсилати вам інформаційні та маркетингові матеріали, включаючи буклети, рекламні матеріали і (або) пропозиції товарів і послуг;
- Компанія не зможе проводити статистичні та маркетингові опитування і дослідження або аналізувати смаки, уподобання, звички, потреби й уподобання споживачів.

4. Передача даних
Усередині Компанії ваші персональні дані можуть бути розкриті акціонерам, членам ради директорів або інших адміністративних органів, членам аудиторської комісії, штатним аудиторам, персоналу компанії, зокрема співробітникам відділів продажів, маркетингу і післяпродажного обслуговування, а також іншим внутрішнім і зовнішнім довіреним особам і співробітникам, в обов'язки яких в компанії Maserati SpA входить робота з персональними даними покупців. Ваші персональні дані можуть бути розкриті суб'єктам, які поставляють компанії Maserati S.p.A. послуги з реалізації перерахованих вище цілей, включаючи (але не обмежуючись цим) компанії, що управляють Maserati S.p.A., підконтрольні їй і афільовані з нею; фізичним особам, організаціям і (або) компаніям, які адмініструють або беруть участь в управлінні і (або) технічного обслуговування веб-сайтів Компанії і використовуваних Компанією електронних і (або) комп'ютерних інструментів; постачальникам, підрядникам, субпідрядникам, банківським і (або) страхових компаній, а також компаніям, керуючим Maserati S.p.A., підконтрольним їй і афільованим з нею; дилерам, імпортерам та іншим суб'єктам, що становить торгову мережу Maserati в Італії і за її межами; суб'єктам, організаціям і (або) компаніям, що надають Компанії послуги з (i) організації та проведення рекламних акцій і інших заходів; (Ii) розсилці буклетів та інших інформаційних і маркетингових матеріалів, рекламних матеріалів і (або) пропозицій товарів та послуг; (Iii) проведення статистичних і маркетингових опитувань і досліджень, а також аналізу смаків, уподобань, звичок, потреб і пристрастей споживачів; консультантам Компанії з різних питань, особливо правових, податкових, соціальних, бухгалтерським і організаційним; а також будь-яким іншим суб'єктам, яким інформація повинна бути надана відповідно до вимог закону. Ваші персональні дані можуть бути передані на територію іноземної держави згідно з відповідними нормативно-правовим актам, в тому числі на територію держав, що не входять в ЄС, усюди, де Компанія переслідує свої інтереси.

5. РОЗКРИТТЯ ДАНИХ
Ваші персональні дані не будуть розкриті, за винятком випадків, докладно описаних в пункті 1.

6. ПРАВА СУБ'ЄКТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Відносно вищезгаданого використання ваших персональних даних ви можете скористатися своїми правами, викладеними в статті 7 італійського законодавчого декрету № 196 Від 30 червня 2003 г. Для зручності повний текст цієї статті наводиться нижче. ІТАЛІЙСЬКИЙ ЗАКОНОДАВЧИЙ ДЕКРЕТ № 196 від 30 ЧЕРВНЯ 2003 року, стаття 7 - право доступу до персональних даних та інші права.

1. Суб'єкт персональних даних має право отримувати підтвердження про зберігання його особистих даних, навіть якщо вони ще не були зареєстровані. Інформація про наявні в розпорядженні Компанії персональних даних має бути надана суб'єкту персональних даних в доступній формі.
2. Суб'єкт персональних даних має право отримувати таку інформацію: a) джерело персональних даних; b) цілі і порядок використання даних; c) алгоритми, що застосовуються при електронній обробці даних (якщо є); d) найменування і місце знаходження оператора, відомості про осіб, уповноважених обробляти дані, і представника, визначеному відповідно до ст. 5, частина 2; e) суб'єкти і категорії суб'єктів, яким персональні дані можуть бути надані або стати відомі як представникам держави на території, відповідальним або уповноваженим особам.
3. Суб'єкт персональних даних має право вимагати: a) поновлення, виправлення або доповнення даних, якщо це в його інтересах; b) знищення, знеособлення або блокування даних, які використовуються з порушенням закону, включаючи дані, зберігання яких не вимагається для цілей, для яких ці дані були зібрані, а потім використані; c) підтвердження того, що вимога зміни або знищення даних (як описано в пунктах a і b) було доведено до відома осіб, яким такі дані були повідомлені або передані (а також ознайомлення зі змістом відповідних повідомлень), за винятком випадків, коли це неможливо або вимагає коштів, невідповідних з охоронюваним правом.

7. ОПЕРАТОР І ОСОБА, ЯКІ УПОВНОВАЖЕНІ ОБРОБЛЯТИ ДАНІ
Суб'єкт персональних даних має право заперечувати, повністю або частково: a) на законних підставах проти використання його персональних даних, навіть якщо вони потрібні для цілей, для яких вони збиралися; b) проти використання його персональних даних для розсилки реклами або матеріалів для реалізації товарів поштою, а також для проведення маркетингових досліджень або для розсилки комерційних повідомлень.

Оператором, який здійснює обробку персональних даних, є компанія Maserati S.p.A., офіс якої зареєстрований за адресою: Modena, Via Ciro Menotti 322 (Італія). Особою, уповноваженою обробляти дані від імені Компанії, є Управління по роботі з персоналом, розташоване в вищезгаданому офісі.

Будь-які питання, що відносяться до персональних даних, оброблюваних Компанією, включаючи ті, що стосуються дотримання зазначених вище прав, можуть бути спрямовані особі, уповноваженій обробляти дані, за адресою реєстрації офісу, за адресою електронної пошти faxprivacy@maserati.com або по факсу +39 02 57760060. Актуальний перелік осіб, уповноважених обробляти персональні дані, надається Компанією за запитом, надісланим одним із зазначених вище способів.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ: КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ НА САЙТІ

Політика конфіденційності

Компанія Maserati розуміє важливість вашої конфіденційності та найсерйознішим чином відноситься до свого обов'язку щодо захисту ваших персональних даних. Ми хочемо, щоб ви із задоволенням відвідували наш сайт і ні про що не турбувалися.

Ви можете відвідувати наш сайт анонімно. Однак ми збираємо обмежений обсяг особистої інформації, такої як ваше ім'я, адреса, захоплення і т. д., в той час, коли ви входите для користування послугами цього веб-сайту. Будь-яка інформація такого роду, крім випадків, передбачених законом, надійно зберігається в базі даних, доступ до якої мають лише уповноважений персонал Maserati і агенти (маркетингові та рекламні агентства), що діють за дорученням Компанії.

Наша мета - постійна оптимізація вмісту нашого веб-сайту з метою поліпшення онлайн-обслуговування. Цього можна домогтися, тільки якщо ми будемо знати про ваші інтереси і про те, які сторінки нашого веб-сайту ви відвідуєте найчастіше і яка тривалість вашого відвідування. Цей вид інформації може бути використаний для маркетингових досліджень, внутрішньої обробки даних, збору статистики про відвідуваність нашого веб-сайту, а також в інших цілях, пов'язаних з обслуговуванням, наприклад для відправки брошур за запитами і підтримки зв'язку з клієнтами за допомогою електронної пошти.

Для доступу до інформації, що знаходиться в захищеній зоні веб-сайту, вам необхідно вибрати унікальне ім'я користувача та пароль. Реєстрація дозволить вам отримувати новини та іншу інформацію по електронній пошті. Якщо ви захочете, щоб ми внесли певні зміни в вашу персональну інформацію, і вкажете необхідні зміни в настройках в розділі для власників Maserati, ми докладемо всіх зусиль, щоб внести відповідні зміни в нашу базу даних при першій можливості.

Ви можете оновити будь-яку надану нам інформацію в налаштуваннях, коли вам буде зручно. За допомогою розділу налаштувань ви також можете при бажанні відписатися від розсилки.

Відстеження веб-сайту

Maserati використовує технологію індивідуалізації для спостереження за моделями поведінки відвідувачів нашого веб-сайту. Це дозволяє нам надати власникам Maserati індивідуальний підхід і краще обслуговування при майбутніх візитах на веб-сайт.

Ця технологія передбачає використання файлів cookie - невеликих текстових файлів, які зберігаються на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Ці файли дозволяють веб-сайту ідентифікувати ПО вашого браузера. Файли cookie дозволяють нам відслідковувати, коли ви зайшли на наш веб-сайт, коли покинули його, коли зайшли повторно і які сторінки ви відвідали. Наші файли cookie не містять інформації про ваших персональних даних і зберігаються тільки на період вашого відвідування веб-сайту. Їх використання регулюється нашою політикою конфіденційності.

Ми використовуємо ваш IP-адреса або місце розташування вашого комп'ютера для діагностики проблем в роботі наших серверів і для адміністрування нашого веб-сайту. Ваша IP-адреса допомагає ідентифікувати вас, а також використовується для збору демографічної інформації про відвідувачів нашого веб-сайту в цілому. Демографічна інформація не включає в себе персональних даних.

КОНТАКТИ
З будь-яких питань, пов'язаних з конфіденційністю і безпекою даних на веб-сайті Maserati.com, ви можете звернутися в Maserati за допомогою розділу «Контакти».

При бажанні ви можете надсилати нам будь-які питання і зауваження на адресу:

Maserati S.p.A.
CRM-Internet Department
Viale Ciro Menotti 322
41121 Модена
Італія

Конфігуратор
Кожна модель Maserati – це справжній витвір мистецтва та відображення спортивних традицій минулих часів
Новий Quattroporte
Новий Quattroporte
GranTurismo
GranTurismo
GranCabrio
GranCabrio
Ghibli
Ghibli
Конфігурація V6
Двигун 2979 см3
Прискорення 0-100 км/год: 5,5 сек
Максимальна швидкість 267 км/год
Ghibli S
Ghibli S
Конфігурація V6
Двигун 2979 см
Прискорення 0-100 км/год: 5,0 сек
Максимальна швидкість 285 км/год
Ghibli S Q4
Ghibli S Q4
Конфігурація V6
Двигун 2979 см
Прискорення 0-100 км/год: 4,8 сек
Максимальна швидкість 284 км/год
Ghibli Diesel
Ghibli Diesel
Конфігурація V6
Двигун 2987 см
Прискорення 0-100 км/год: 6,3 сек
Максимальна швидкість 250 км/год
Levante
Levante
Конфігурація V6
Двигун 2979 см
Прискорення 0-100 км/год: 6,0 сек
Максимальна швидкість 251 км/год
Levante S
Levante S
Конфігурація V6
Двигун 2979 см
Прискорення 0-100 км/год: 5,2 сек
Максимальна швидкість 264 км/год
Levante Diesel
Levante Diesel
Конфігурація V6
Двигун 2987 см
Прискорення 0-100 км/год: 6,9 сек
Максимальна швидкість 230 км/год
Quattroporte S
Quattroporte S
Конфігурація V6
Двигун 2979 см
Прискорення 0-100 км/год: 5,1 сек
Максимальна швидкість 286 км/год
Quattroporte S Q4
Quattroporte S Q4
Конфігурація V6
Двигун 2979 см
Прискорення 0-100 км/год: 4,9 сек
Максимальна швидкість 286 км/год
Quattroporte GTS
Quattroporte GTS
Конфігурація V8
Двигун 3799 см
Прискорення 0-100 км/год: 4,7 сек
Максимальна швидкість 310 км/год
Quattroporte Diesel
Quattroporte Diesel
Конфігурація V6
Двигун 2987 см
Прискорення 0-100 км/год: 6,4 сек
Максимальна швидкість 252 км/год
GranTurismo Sport
GranTurismo Sport
Конфігурація V8
Двигун 4691 см
Прискорення 0-100 км/год: 4,8 сек
Максимальна швидкість 298 км/год
GranTurismo MC
GranTurismo MC
Конфігурація V8
Двигун 4691 см
Прискорення 0-100 км/год: 4,8 сек
Максимальна швидкість 298 км/год
GranCabrio Sport
GranCabrio Sport
Конфігурація V8
Двигун 4691 см
Прискорення 0-100 км/год: 5,0 сек
Максимальна швидкість 285 км/год
GranCabrio MC
GranCabrio MC
Конфігурація V8
Двигун 4691 см
Прискорення 0-100 км/год: 4,9 сек
Максимальна швидкість 289 км/год
Please enter a Configuration Code.
Open an existing configuration.
Access to your own Maserati using your unique configuration ID.
You'll find your Maserati configuration ID on your personal email or within the PDF printed summary
Конфігуратор
Кожна модель Maserati – це справжній витвір мистецтва та відображення спортивних традицій минулих часів
Ghibli
Ghibli
Ghibli
Конфігурація
V6
Двигун
2979 см3
Прискорення
0-100 км/год: 5,5 сек
Максимальна швидкість
267 км/год
Ghibli S
Конфігурація
V6
Двигун
2979 см
Прискорення
0-100 км/год: 5,0 сек
Максимальна швидкість
285 км/год
Ghibli S Q4
Конфігурація
V6
Двигун
2979 см
Прискорення
0-100 км/год: 4,8 сек
Максимальна швидкість
284 км/год
Ghibli Diesel
Конфігурація
V6
Двигун
2987 см
Прискорення
0-100 км/год: 6,3 сек
Максимальна швидкість
250 км/год
Levante
Levante
Levante
Конфігурація
V6
Двигун
2979 см
Прискорення
0-100 км/год: 6,0 сек
Максимальна швидкість
251 км/год
Levante S
Конфігурація
V6
Двигун
2979 см
Прискорення
0-100 км/год: 5,2 сек
Максимальна швидкість
264 км/год
Levante Diesel
Конфігурація
V6
Двигун
2987 см
Прискорення
0-100 км/год: 6,9 сек
Максимальна швидкість
230 км/год
Новий Quattroporte
Новий Quattroporte
Quattroporte S
Конфігурація
V6
Двигун
2979 см
Прискорення
0-100 км/год: 5,1 сек
Максимальна швидкість
286 км/год
Quattroporte S Q4
Конфігурація
V6
Двигун
2979 см
Прискорення
0-100 км/год: 4,9 сек
Максимальна швидкість
286 км/год
Quattroporte GTS
Конфігурація
V8
Двигун
3799 см
Прискорення
0-100 км/год: 4,7 сек
Максимальна швидкість
310 км/год
Quattroporte Diesel
Конфігурація
V6
Двигун
2987 см
Прискорення
0-100 км/год: 6,4 сек
Максимальна швидкість
252 км/год
GranTurismo
GranTurismo
GranTurismo Sport
Конфігурація
V8
Двигун
4691 см
Прискорення
0-100 км/год: 4,8 сек
Максимальна швидкість
298 км/год
GranTurismo MC
Конфігурація
V8
Двигун
4691 см
Прискорення
0-100 км/год: 4,8 сек
Максимальна швидкість
298 км/год
GranCabrio
GranCabrio
GranCabrio Sport
Конфігурація
V8
Двигун
4691 см
Прискорення
0-100 км/год: 5,0 сек
Максимальна швидкість
285 км/год
GranCabrio MC
Конфігурація
V8
Двигун
4691 см
Прискорення
0-100 км/год: 4,9 сек
Максимальна швидкість
289 км/год
Please enter a Configuration Code.
Open an existing configuration.
Access to your own Maserati using your unique configuration ID.
You'll find your Maserati configuration ID on your personal email or within the PDF printed summary
Знайти локальний сайт дилера