Instruktorzy

TWOI INSTRUKTORZY

Każdy kurs prowadzony jest przez wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych instruktorów wybranych ze względu na ich umiejętności i doświadczenie w światowej klasy zawodach wyczynowych. Dzielą się także swoją pasją, aby wszyscy, którzy do nas dołączą, dobrze się bawili.

Nasi instruktorzy od wielu lat pracują wyłącznie w Master Maserati, łącząc kursy w Varano z własnymi międzynarodowymi karierami sportowymi. Nasz zespół składa się z około 50 kierowców/instruktorów z doświadczeniem w elitarnych kategoriach wyścigowych, takich jak Formuła 1, World Endurance Championship i World Rally Championship. Na czele zespołu stoi były mistrz Formuły 1 i Sport-Prototype, Andrea de Adamich.

 

ANDREA DE ADAMICH

Andrea, 76, jest bardzo szanowaną postacią w sporcie motorowym. Po tym, jak zyskał sławę, wygrywając Mistrzostwa Włoch w Formule 3 w 1965 roku, wziął udział w 34 Grand Prix Formuły 1 i cieszył się dalszymi sukcesami w samochodach sportowych i sedanach. Ścigał się w zawodach Ferrari, Alfa Romeo, McLaren, March, Brabham i Surtees.

ANDREA BERTOLINI

Narodowość: Włoch (urodzony w Sassuolo)

Data urodzenia: 1 grudnia 1973 r

 

Andrea jest oficjalnym kierowcą testowym dla fabryki Maserati i odegrał kluczową rolę w rozwoju MC12, zanim wszedł do produkcji w 2004 roku. W MC12 Versione Corse trzykrotnie został mistrzem FIA GT w klasie GT1. Zwyciężył także w Mistrzostwach Świata FIA GT1 2010 (w MC12), Międzynarodowej Serii Superstars 2011, Mistrzostwach WEC 2015 oraz w tym samym roku w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

 

Driving Courses
Contact us to create your tailor made incentive.
Prosím ujistěte se, zda jsou všechna pole správně vyplněna.
Information
*
*
*
Please enter a valid email address
*
Tailor make your corse
*
*
*
*
*
*
*
Notes and Additional Information
Please tell us further information about your needs. Resturants, gifts, customizations...
*