Bardzo satysfakcjonujący

Mistrzowski Program Motywacyjny

Dopasowany do Ciebie

Wyjątkowe zespoły zasługują na wyjątkowe nagrody. Nagrody, takie jak jazda jednymi z najbardziej pożądanych samochodów sportowych na torze wyścigowym w sercu włoskiej wsi oraz indywidualne instrukcje na pokładzie od zwycięskich profesjonalnych kierowców.

Te i wiele innych doświadczeń - w tym niesamowite widoki i dźwięki silników pojazdów Maserati - oferujemy w programie motywacyjnym Master Maserati. Możemy dostosować dowolny kurs, aby dokładnie odpowiadał zainteresowaniom i celom Twojej firmy, zespołu lub klientów VIP. Serdecznie zapraszamy grupy dowolnej wielkości w zależności od preferowanej liczby dni jazdy. Jazda może być również połączona z programami kulturalnymi i zajęciami, w tym prywatną wizytą w Muzeum Motoryzacji Panini w Modenie, zajęciami kulinarnymi i wycieczką po fabryce Maserati.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać informacje na temat dostępności, cen, terminów i rejestracji, skontaktuj się z nami pod adresem info@mastermaserati.it lub porozmawiaj bezpośrednio z sekretariatem Maserati: +39 0525 551 138

Driving Courses
Contact us to create your tailor made incentive.
Prosím ujistěte se, zda jsou všechna pole správně vyplněna.
Information
*
*
*
Please enter a valid email address
*
Tailor make your corse
*
*
*
*
*
*
*
Notes and Additional Information
Please tell us further information about your needs. Resturants, gifts, customizations...
*