Kursy dla kierowców Master Maserati

Opanuj swoją jazdę do perfekcji

Prowadzenie Maserati oferuje dwie ekscytujące możliwości. Po pierwsze, pozornie nieskończona dynamiczna moc do jazdy na drodze i poza nią. Po drugie, osiągi Maserati oferują wyjątkową możliwość rozwoju jako kierowca, niezależnie od umiejętności i doświadczenia.  

Dlatego stworzyliśmy kursy dla kierowców Master Maserati, które pozwalają wykorzystać ten potencjał w każdym pojeździe Maserati. Możesz nawet poprowadzić samochód wyścigowy GranTurismo GT4 i zaliczać kolejne okrążenia obok Andrei Bertolini, trzykrotnego mistrza świata GT1.

Otrzymasz również indywidualne wsparcie i wskazówki od instruktorów międzynarodowych mistrzów. To szansa, której nie dostaniesz nigdzie indziej na świecie.

Samo środowisko ma również swój niepowtarzalny urok. Nasza trasa jest położona w spokojnej włoskiej wsi, kilka minut jazdy od Parmy. I nawet wśród huku i ryku silników Maserati atmosfera jest zawsze luźna i przyjazna.

Czekamy na Ciebie na torze - i witamy Cię w rodzinie Maserati.

Wyjątkowy prezent

Czasami słowa nie wystarczą, aby opisać pewne szczególne wydarzenia. Takich, jak np. zapierające dech w piersiach okrążenia z mistrzem świata za kierownicą. Lub zajęcie miejsca w podstawowym, gotowym do wyścigu kokpicie GranTurismo GT4, zanim przekroczymy granice na torze. Zamień słowa w czyn dla kogoś wyjątkowego - i podaruj mu niezapomniany kurs dla kierowców Master Maserati.

Mistrzowski Program Motywacyjny

Nic nie integruje zespołu ani nie nagradza talentów w Twojej firmie bardziej niż nieokiełznana zabawa i podekscytowanie na specjalnie przygotowanym kursie dla kierowców Master Maserati. To doświadczenie jest również idealne dla klientów VIP. Niezależnie od tego, czy podejmujesz wyzwania na szybkich torach, czy rozwijasz swoje umiejętności terenowe, krzywe uczenia się są strome, ale dostępne i inspirujące - a wszystko to w sercu pięknej i gościnnej Emilii-Romanii.

Tor o długości 2,3 km

Nasi partnerzy

Test Drive

Book a test drive.
Find the dealer closer to you and feel the exclusive power of a Maserati.
SCHEDULE TEST